Resultats i Classificació

Classificació

Equips Partits Partits Casa Partits Fora Gols Últims Sanció
P Nom PuntsP J G E P J G E P J G E P F C Punts
1 PARDINYES C.F.,A PARDINYES C.F.,A 49 23 15 4 4 12 8 3 1 11 7 1 3 56 29 0
2 SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A SPORTING DE PINYANA CLUB FUTBOL ,A 48 23 15 3 5 12 10 1 1 11 5 2 4 54 25 0
3 SOSES, C.F.,A SOSES, C.F.,A 47 23 13 8 2 11 8 2 1 12 5 6 1 53 27 0
4 BENAVENT DE SEGRIA CE.,A BENAVENT DE SEGRIA CE.,A 47 23 14 5 4 12 9 1 2 11 5 4 2 48 26 0
5 ALGUAIRE, C.E.,A ALGUAIRE, C.E.,A 44 23 12 8 3 11 7 4 0 12 5 4 3 60 23 0
6 ALCARRAS, F.C.,B ALCARRAS, F.C.,B 42 23 13 3 7 11 6 2 3 12 7 1 4 57 42 0
7 ARTESA LLEIDA, C.F.,A ARTESA LLEIDA, C.F.,A 33 23 9 6 8 12 5 3 4 11 4 3 4 43 33 0
8 ALCOLETGE, AE.,A ALCOLETGE, AE.,A 33 23 8 9 6 12 6 4 2 11 2 5 4 31 30 0
9 GOLMES A.E.,A GOLMES A.E.,A 32 23 10 2 11 12 6 1 5 11 4 1 6 50 44 0
10 ALPICAT , AT. C,B ALPICAT , AT. C,B 29 23 8 5 10 12 6 4 2 11 2 1 8 44 46 0
11 ALMACELLES, AT,A ALMACELLES, AT,A 27 23 7 6 10 12 4 1 7 11 3 5 3 31 33 0
12 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 26 23 7 5 11 10 2 4 4 13 5 1 7 31 42 0
13 ESCOLA F. TREMP, CE,A ESCOLA F. TREMP, CE,A 26 23 8 2 13 11 4 1 6 12 4 1 7 44 77 0
14 ROSSELLO, C.F.,A ROSSELLO, C.F.,A 21 23 4 9 10 12 3 4 5 11 1 5 5 24 41 0
15 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 20 23 5 5 13 12 1 5 6 11 4 0 7 33 60 0
16 PUIGVERTENC, C.F.,A PUIGVERTENC, C.F.,A 20 23 5 5 13 11 4 3 4 12 1 2 9 27 49 0
17 ARBECA, C.F.,A ARBECA, C.F.,A 16 23 5 1 17 11 3 0 8 12 2 1 9 36 67 0
18 ALBAGES, C.F.,A ALBAGES, C.F.,A 15 23 3 6 14 11 2 3 6 12 1 3 8 18 46 0

Calendari

Jornada 1

Alcarràs B
1 - 3
Artesa Lleida
Soses
1 - 1
Rosselló
Albages
1 - 2
Alcoletge
Vilanova
2 - 4
Golmés
Sporting Pinyana
3 - 3
Aitona
Arbeca
1 - 2
At. Almacelles
Alguaire
9 - 2
Tremp
Pardinyes
2 - 2
Benavent
Puigvertenc
3 - 2
Alpicat B

Jornada 2

Rosselló
2 - 2
Albages
Aitona
1 - 0
Alguaire
Alcoletge
0 - 0
Alcarràs B
Alpicat B
6 - 2
Vilanova
Artesa Lleida
7 - 0
Arbeca
Tremp
2 - 4
Soses
Sporting Pinyana
5 - 2
Benavent
Golmés
2 - 4
Pardinyes
At. Almacelles
2 - 1
Puigvertenc

Jornada 3

Soses
3 - 2
Aitona
Alcarràs B
4 - 3
Rosselló
Benavent
1 - 4
Golmés
Albages
1 - 2
Tremp
Puigvertenc
2 - 2
Artesa Lleida
Sporting Pinyana
3 - 1
Alguaire
At. Almacelles
1 - 2
Vilanova
Arbeca
1 - 2
Alcoletge
Pardinyes
1 - 1
Alpicat B

Jornada 4

Rosselló
4 - 1
Arbeca
Aitona
0 - 0
Albages
Alpicat B
3 - 3
Benavent
Golmés
2 - 3
Sporting Pinyana
At. Almacelles
1 - 2
Pardinyes
Artesa Lleida
1 - 3
Vilanova
Alcoletge
1 - 0
Puigvertenc
Tremp
2 - 5
Alcarràs B
Alguaire
0 - 0
Soses

Jornada 5

Alcarràs B
1 - 3
Aitona
Benavent
2 - 0
At. Almacelles
Arbeca
2 - 3
Tremp
Golmés
3 - 2
Alpicat B
Vilanova
1 - 1
Alcoletge
Puigvertenc
2 - 0
Rosselló
Albages
1 - 5
Alguaire
Sporting Pinyana
2 - 1
Soses
Pardinyes
5 - 2
Artesa Lleida

Jornada 6

Aitona
3 - 3
Arbeca
Soses
3 - 1
Albages
Alguaire
4 - 3
Alcarràs B
Alpicat B
1 - 4
Sporting Pinyana
Rosselló
0 - 4
Vilanova
At. Almacelles
3 - 2
Golmés
Artesa Lleida
1 - 1
Benavent
Alcoletge
1 - 4
Pardinyes
Tremp
1 - 0
Puigvertenc

Jornada 7

Alcarràs B
3 - 3
Soses
Benavent
2 - 0
Alcoletge
Vilanova
1 - 1
Tremp
Alpicat B
3 - 2
At. Almacelles
Golmés
2 - 4
Artesa Lleida
Puigvertenc
1 - 3
Aitona
Arbeca
1 - 2
Alguaire
Sporting Pinyana
3 - 0
Albages
Pardinyes
4 - 0
Rosselló

Jornada 8

Rosselló
0 - 5
Benavent
Soses
4 - 2
Arbeca
Vilanova
2 - 3
Aitona
Artesa Lleida
2 - 0
Alpicat B
Alguaire
5 - 0
Puigvertenc
Albages
0 - 2
Alcarràs B
At. Almacelles
1 - 0
Sporting Pinyana
Alcoletge
2 - 1
Golmés
Tremp
1 - 0
Pardinyes

Jornada 9

Benavent
8 - 1
Tremp
Vilanova
0 - 6
Alguaire
Alpicat B
3 - 3
Alcoletge
Golmés
3 - 0
Rosselló
Puigvertenc
1 - 1
Soses
Arbeca
3 - 0
Albages
Sporting Pinyana
4 - 3
Alcarràs B
At. Almacelles
1 - 2
Artesa Lleida
Pardinyes
4 - 0
Aitona

Jornada 10

Aitona
2 - 0
Benavent
Rosselló
2 - 1
Alpicat B
Soses
2 - 0
Vilanova
Alcarràs B
6 - 2
Arbeca
Artesa Lleida
0 - 1
Sporting Pinyana
Alcoletge
1 - 1
At. Almacelles
Alguaire
3 - 0
Pardinyes
Albages
1 - 1
Puigvertenc
Tremp
0 - 3
Golmés

Jornada 11

Benavent
1 - 1
Alguaire
Vilanova
2 - 2
Albages
Artesa Lleida
2 - 1
Alcoletge
Alpicat B
3 - 2
Tremp
Golmés
2 - 1
Aitona
Puigvertenc
0 - 5
Alcarràs B
Sporting Pinyana
4 - 0
Arbeca
At. Almacelles
0 - 0
Rosselló
Pardinyes
1 - 2
Soses

Jornada 12

Aitona
0 - 2
Alpicat B
Soses
1 - 1
Benavent
Alcarràs B
7 - 0
Vilanova
Rosselló
0 - 0
Artesa Lleida
Arbeca
2 - 3
Puigvertenc
Albages
2 - 1
Pardinyes
Alcoletge
1 - 1
Sporting Pinyana
Tremp
2 - 3
At. Almacelles
Alguaire
1 - 0
Golmés

Jornada 13

Benavent
2 - 0
Albages
Vilanova
1 - 2
Arbeca
Alcoletge
1 - 0
Rosselló
Artesa Lleida
6 - 2
Tremp
Alpicat B
3 - 2
Alguaire
Golmés
1 - 1
Soses
Sporting Pinyana
4 - 0
Puigvertenc
At. Almacelles
3 - 1
Aitona
Pardinyes
4 - 1
Alcarràs B

Jornada 14

Rosselló
1 - 4
Sporting Pinyana
Aitona
1 - 1
Artesa Lleida
Soses
5 - 1
Alpicat B
Alcarràs B
2 - 3
Benavent
Alguaire
1 - 1
At. Almacelles
Albages
1 - 0
Golmés
Tremp
3 - 3
Alcoletge
Puigvertenc
2 - 3
Vilanova
Arbeca
2 - 4
Pardinyes

Jornada 15

Rosselló
2 - 3
Tremp
Alcoletge
3 - 0
Aitona
Alpicat B
3 - 1
Albages
Golmés
6 - 1
Alcarràs B
Sporting Pinyana
1 - 0
Vilanova
At. Almacelles
0 - 1
Soses
Artesa Lleida
2 - 2
Alguaire
Pardinyes
4 - 2
Puigvertenc
Benavent
1 - 0
Arbeca

Jornada 16

Aitona
0 - 0
Rosselló
Soses
2 - 0
Artesa Lleida
Alcarràs B
1 - 0
Alpicat B
Alguaire
3 - 3
Alcoletge
Albages
2 - 2
At. Almacelles
Vilanova
1 - 2
Pardinyes
Sporting Pinyana
0 - 1
Tremp
Arbeca
5 - 2
Golmés
Puigvertenc
0 - 1
Benavent

Jornada 17

Rosselló
0 - 0
Alguaire
Benavent
4 - 1
Vilanova
Artesa Lleida
1 - 0
Albages
Tremp
1 - 3
Aitona
Alcoletge
1 - 1
Soses
Alpicat B
0 - 2
Arbeca
Golmés
3 - 1
Puigvertenc
Pardinyes
2 - 0
Sporting Pinyana
At. Almacelles
3 - 4
Alcarràs B

Jornada 18

Rosselló
1 - 1
Soses
Golmés
5 - 0
Vilanova
Tremp
0 - 6
Alguaire
Benavent
2 - 3
Pardinyes
At. Almacelles
3 - 0
Arbeca
Alpicat B
3 - 1
Puigvertenc
Alcoletge
20-02-2020 21:30
Albages
Aitona
21-02-2020 21:00
Sporting Pinyana
Artesa Lleida
23-02-2020 18:00
Alcarràs B

Jornada 19

Alcarràs B
2 - 0
Alcoletge
Soses
8 - 3
Tremp
Benavent
1 - 0
Sporting Pinyana
Albages
0 - 0
Rosselló
Vilanova
1 - 4
Alpicat B
Arbeca
0 - 4
Artesa Lleida
Alguaire
3 - 0
Aitona
Puigvertenc
1 - 0
At. Almacelles
Pardinyes
3 - 1
Golmés

Jornada 20

Rosselló
1 - 2
Alcarràs B
Aitona
1 - 3
Soses
Golmés
0 - 2
Benavent
Alcoletge
2 - 0
Arbeca
Tremp
4 - 2
Albages
Alguaire
1 - 1
Sporting Pinyana
Vilanova
2 - 2
At. Almacelles
Alpicat B
1 - 1
Pardinyes
Artesa Lleida
1a PART 0 - 0
Puigvertenc

Jornada 21

Alcarràs B
1 - 0
Tremp
Soses
1 - 2
Alguaire
Benavent
2 - 0
Alpicat B
Sporting Pinyana
6 - 1
Golmés
Puigvertenc
0 - 0
Alcoletge
Arbeca
1 - 3
Rosselló
Albages
0 - 2
Aitona
Vilanova
4 - 2
Artesa Lleida
Pardinyes
0 - 0
At. Almacelles

Jornada 22

Rosselló
3 - 1
Puigvertenc
Soses
2 - 1
Sporting Pinyana
Aitona
1 - 2
Alcarràs B
Alcoletge
1 - 0
Vilanova
At. Almacelles
0 - 1
Benavent
Alguaire
3 - 0
Albages
Alpicat B
1 - 1
Golmés
Artesa Lleida
0 - 2
Pardinyes
Tremp
6 - 3
Arbeca

Jornada 23

Alcarràs B
0 - 0
Alguaire
Arbeca
3 - 1
Aitona
Benavent
1 - 0
Artesa Lleida
Sporting Pinyana
2 - 1
Alpicat B
Golmés
1 - 3
At. Almacelles
Albages
0 - 3
Soses
Vilanova
1 - 1
Rosselló
Puigvertenc
4 - 2
Tremp
Pardinyes
3 - 2
Alcoletge

Jornada 24

Rosselló
AJORNAT -
Pardinyes
Soses
AJORNAT -
Alcarràs B
Aitona
AJORNAT -
Puigvertenc
Albages
AJORNAT -
Sporting Pinyana
Alcoletge
AJORNAT -
Benavent
At. Almacelles
AJORNAT -
Alpicat B
Alguaire
AJORNAT -
Arbeca
Artesa Lleida
AJORNAT -
Golmés
Tremp
AJORNAT -
Vilanova

Jornada 25

Aitona
AJORNAT -
Vilanova
Alcarràs B
AJORNAT -
Albages
Benavent
AJORNAT -
Rosselló
Sporting Pinyana
AJORNAT -
At. Almacelles
Alpicat B
AJORNAT -
Artesa Lleida
Golmés
AJORNAT -
Alcoletge
Arbeca
AJORNAT -
Soses
Puigvertenc
AJORNAT -
Alguaire
Pardinyes
AJORNAT -
Tremp

Jornada 26

Soses
28-03-2020 16:00
Puigvertenc
Rosselló
28-03-2020 17:00
Golmés
Aitona
28-03-2020 17:00
Pardinyes
Alcarràs B
28-03-2020 17:00
Sporting Pinyana
Alcoletge
29-03-2020 16:00
Alpicat B
Albages
29-03-2020 16:00
Arbeca
Artesa Lleida
29-03-2020 17:00
At. Almacelles
Tremp
29-03-2020 17:00
Benavent
Alguaire
29-03-2020 17:00
Vilanova

Jornada 27

Benavent
05-04-2020 12:00
Aitona
Sporting Pinyana
05-04-2020 16:00
Artesa Lleida
Alpicat B
05-04-2020 16:00
Rosselló
Golmés
05-04-2020 16:00
Tremp
Arbeca
05-04-2020 16:00
Alcarràs B
At. Almacelles
05-04-2020 16:45
Alcoletge
Vilanova
05-04-2020 17:00
Soses
Puigvertenc
05-04-2020 17:00
Albages
Pardinyes
05-04-2020 18:00
Alguaire

Jornada 28

Soses
18-04-2020 16:00
Pardinyes
Rosselló
18-04-2020 17:00
At. Almacelles
Aitona
18-04-2020 17:00
Golmés
Alcarràs B
18-04-2020 17:00
Puigvertenc
Albages
19-04-2020 16:00
Vilanova
Arbeca
19-04-2020 16:00
Sporting Pinyana
Alcoletge
19-04-2020 17:00
Artesa Lleida
Tremp
19-04-2020 17:00
Alpicat B
Alguaire
19-04-2020 17:00
Benavent

Jornada 29

Benavent
26-04-2020 12:00
Soses
Sporting Pinyana
26-04-2020 16:00
Alcoletge
Alpicat B
26-04-2020 16:00
Aitona
Golmés
26-04-2020 16:00
Alguaire
Artesa Lleida
26-04-2020 17:00
Rosselló
At. Almacelles
26-04-2020 17:00
Tremp
Puigvertenc
26-04-2020 17:00
Arbeca
Vilanova
26-04-2020 17:15
Alcarràs B
Pardinyes
26-04-2020 18:00
Albages

Jornada 30

Soses
02-05-2020 16:00
Golmés
Alcarràs B
02-05-2020 17:00
Pardinyes
Rosselló
02-05-2020 17:15
Alcoletge
Aitona
02-05-2020 17:15
At. Almacelles
Albages
03-05-2020 16:00
Benavent
Arbeca
03-05-2020 16:00
Vilanova
Tremp
03-05-2020 17:00
Artesa Lleida
Puigvertenc
03-05-2020 17:00
Sporting Pinyana
Alguaire
03-05-2020 17:15
Alpicat B

Jornada 31

Benavent
10-05-2020 12:00
Alcarràs B
Sporting Pinyana
10-05-2020 16:00
Rosselló
Alpicat B
10-05-2020 16:00
Soses
Golmés
10-05-2020 16:00
Albages
Alcoletge
10-05-2020 17:00
Tremp
Artesa Lleida
10-05-2020 17:00
Aitona
At. Almacelles
10-05-2020 17:00
Alguaire
Vilanova
10-05-2020 17:30
Puigvertenc
Pardinyes
10-05-2020 18:00
Arbeca

Jornada 32

Soses
16-05-2020 16:00
At. Almacelles
Alcarràs B
16-05-2020 17:00
Golmés
Aitona
16-05-2020 18:00
Alcoletge
Albages
17-05-2020 16:00
Alpicat B
Arbeca
17-05-2020 16:00
Benavent
Tremp
17-05-2020 17:00
Rosselló
Puigvertenc
17-05-2020 17:00
Pardinyes
Alguaire
17-05-2020 18:00
Artesa Lleida
Vilanova
17-05-2020 18:00
Sporting Pinyana

Jornada 33

Rosselló
23-05-2020 18:00
Aitona
Benavent
24-05-2020 12:00
Puigvertenc
Alpicat B
24-05-2020 16:00
Alcarràs B
Golmés
24-05-2020 16:00
Arbeca
Tremp
24-05-2020 17:00
Sporting Pinyana
Alcoletge
24-05-2020 17:00
Alguaire
Artesa Lleida
24-05-2020 17:00
Soses
At. Almacelles
24-05-2020 17:00
Albages
Pardinyes
24-05-2020 18:00
Vilanova

Jornada 34

Soses
30-05-2020 16:00
Alcoletge
Alcarràs B
30-05-2020 17:00
At. Almacelles
Aitona
30-05-2020 18:00
Tremp
Albages
31-05-2020 16:00
Artesa Lleida
Arbeca
31-05-2020 16:00
Alpicat B
Sporting Pinyana
31-05-2020 16:00
Pardinyes
Puigvertenc
31-05-2020 17:00
Golmés
Alguaire
31-05-2020 18:00
Rosselló
Vilanova
31-05-2020 18:00
Benavent